Євро назад

Купівля та продаж хлібопекарських машин б/у Євро – Назад

Компанія:
Євро назад
адреса:

Вул.Телтоуер, 12
33719 Білефельд, Німеччина

телефон:
052130589129
веб-сайт:
https://www.euro-back.com
Графік роботи:
Понеділок:
8: 00 в 17: 00 годинник
Вівторок:
8: 00 в 17: 00 годинник
Середа:
8: 00 в 17: 00 годинник
Четвер:
8: 00 в 17: 00 годинник
П’ятниця:
8: 00 в 17: 00 годинник
Субота:
Неділя +:
Категорії:
Дилер хлібопекарських машин

Опис:

Компанія Euro-Back вже кілька років займається торгівлею вживаними хлібопекарськими машинами та печами.
Компанія зараз у своєму другому поколінні, і завжди мала більше машин у своєму асортименті, таких як пакувальні машини, промислові системи та кондитерські лінії, тістомісильні машини, хліборізки, пристрої для наповнення та дозування, машини для інкрустування, системи для випікання хліба всіх видів.

Завдяки нашому багаторічному досвіду в торгівлі вживаними хлібопекарськими машинами ми обслуговуємо наших клієнтів по всьому світу та успішно продаємо та експортуємо наші машини в понад 40 країн. Наші клієнти мають можливість відвідати нас. Відвідайте наш зал площею 2000 квадратних метрів і ознайомтеся з нашим великим асортиментом і різноманітністю. У нас під рукою завжди великий вибір хлібопекарських машин.

Машини доступні в перевіреному/очищеному стані або, на вимогу клієнта, у повністю відремонтованому та щойно пофарбованому стані. Ми вже капітально відремонтували деякі спіральні тістомісильні машини, підйомні тістомісильні машини, тістоділильні та округлювальні машини, валкові преси, валкові системи, головні машини чи навіть підйомні самоскиди, і є в наявності як у магазині, так і для продажу. Навіть популярні машини Rheon також можна знайти у нас.

Наш багатомовний персонал буде радий кожному клієнту, якого ми можемо проінформувати та познайомити з нашими вживаними хлібопекарськими машинами, духовками та іншими обладнаннями для пекарні.

Найкращі пропозиції від Euro-Back

Завантаження, будь ласка, зачекайте.
Поки що немає коментарів.
Магазин: Euro-Back
Євро назад
остання активність:
28.10.2023
Інтернет-статус:
offline
Рекомендуйте наш сайт

Також відвідайте наші сторінки в соціальних мережах