терміни

- для оголошень на Machinengo -

1. Предмет, сфера застосування

1.1. Предмет цих загальних положень та умов (далі "AGB“) Це бронювання та розміщення реклами на веб-сайті Machinengo.de! (далі "Платформа“) А також використання платформи як зацікавленої сторони. Платформа управляється компанією Machinengo GmbH Artur Ladebeck Str 171, 33647 Білефельд, Німеччина (далі "ми"Або"нам).

1.2. Визначення:

         1.2.1. Реклама на платформі надалі називається "Anzeigen"призначено.

         1.2.2 Компанії, що рекламують на платформі, надалі називаються "Постачальник"призначено.

         1.2.3 Повідомлення, рейтинги чи інший вміст, який користувачі передають на платформі або через неї, називають "Внески користувачів"призначено.

1.3 За розміщення реклами на платформі - якщо і в обсязі, визначеному на платформі - стягується плата. Використання оголошень як потенційного клієнта безкоштовне.

1.4 Наші пропозиції та послуги регулюються виключно цими загальними умовами. Умови користувача, які відхиляються та / або виходять за рамки цих умов, не стають частиною договору.


2. Укладення договору, контрактна мова

2.1 До використання наших сервісів платформи відноситься наступне:

2.1.1. Укладення договору в оплачується Послуги:

2.1.1.1. Тільки при замовленні послуги є обов'язковою пропозицією укласти відповідний контракт. Щоб зробити замовлення, пройдіть процес замовлення на веб-сайті та введіть туди потрібну інформацію. Перед відправкою замовлення ви маєте можливість ще раз перевірити всі дані замовлення та за необхідності їх виправити. Тільки надіславши замовлення, ви робите обов’язкову пропозицію укласти контракт.

2.1.1.2. Ми можемо обробити вашу пропозицію протягом п’яти днів

  • Надсилання підтвердження замовлення поштою, факсом або електронною поштою, або
  • Запит на оплату

    прийняти; Час отримання вами підтвердження нашого замовлення або запиту на оплату є визначальним для дотримання терміну.

2.1.2  Укладення договору в безкоштовний Послуги:

2.1.2.1. Надання веб-сайту ще не є обов’язковою пропозицією для укладення відповідного користувацького договору, скоріше, зобов’язуюча пропозиція робиться лише тоді, коли користувач надсилає нам свій запит на реєстрацію та / або бронювання через веб-сайт. Ми можемо прийняти цю пропозицію, підтвердивши реєстрацію або бронювання користувача, надіславши підтвердження реєстрації або бронювання електронною поштою або розмістивши внески користувачів на платформі.

2.1.3 Мова договору

2.1.3.1. Мова договору - німецька.


3. Зберігання договірних положень

3.1.1 Ми зберігаємо договірні положення, тобто дані бронювання або дані замовлення або реєстраційні дані, а також ці умови та умови. Ви можете роздрукувати або зберегти контрактні положення з вашого боку, використовуючи звичайні функції вашого браузера (зазвичай "Друк" або "Файл"> "Зберегти як"). Дані бронювання або дані замовлення або реєстраційні дані містяться в огляді, який відображається на останньому кроці бронювання або замовлення або реєстрації.

4. Обліковий запис користувача (реєстрація)

4.1. При реєстрації облікового запису користувача повинна бути надана правильна та повна інформація. Дані третіх сторін не можуть використовуватися без їх згоди.

4.2. Кілька реєстрацій заборонені.

4.3. Ви зобов’язані конфіденційно обробляти ваші дані доступу, такі як ваш пароль, не робити їх доступними для третіх осіб і негайно інформувати нас у разі втрати чи несанкціонованого використання ваших даних доступу.

5. Рекламні послуги та ціни

5.1 Формати, розміщення та періоди переключення реклами, а також будь-які спеціальні вимоги та, якщо це можливо, відповідні ціни базуються на нашому описі послуги або прейскуранті або іншому прейскуранті на відповідні товари, який діяв на момент укладення договору укладено.


6. Вимоги до рекламних оголошень

6.1.     Коректність та актуальність: Ви повинні постійно підтримувати точність та актуальність своїх оголошень.

6.2.     Гіперпосилання: Якщо ваша реклама містить гіперпосилання, ви повинні забезпечити технічну доступність цільової сторінки, а також законність вмісту цільової сторінки та контексту цільової сторінки.

6.3.     Відповідність чинним законам: Ви несете відповідальність за те, щоб ваша реклама не порушувала відповідні законодавчі положення. Сюди входить, наприклад, заборона недобросовісної, оманливої ​​чи іншої антиконкурентної реклами згідно з UWG, Положенням про вказівку ціни або положеннями кримінального законодавства.

6.4.     Відсутність порушення прав третіх сторін: Ваша реклама не повинна порушувати права промислової власності третіх осіб або права третіх сторін на інтелектуальну власність, такі як права на імена, права на торгові марки (торгові марки, зареєстровані зразки) або авторські права. Постачальник запевняє нас, що він може вільно розпоряджатися правами на вміст своєї реклами, необхідними для розміщення його реклами, і що відсутні суперечливі права третіх осіб.

6.5. Язобов'язання mprint: Постачальник повинен забезпечити, щоб будь-яка реклама, яку він розмістив на платформі, містила відбиток, якщо реклама не використовується виключно в приватних або сімейних цілях і не впливає на ринок. Достатньо - це чітко видиме, ідентифіковане та значуще посилання (наприклад, "відбиток") до відбитка постачальника, який доступний деінде. Відбиток повинен відповідати зобов'язанню відбитка у значенні § 5 Закону про телемедіа достатньо.


7. Вимоги до внеску користувача

7.1. На платформі або через неї можна повідомляти лише законні внески користувачів (повідомлення, огляди тощо). Зокрема, внески користувачів та / або їх налаштування на платформі не повинні порушувати права третіх сторін (наприклад, ім'я, торгова марка, авторське право, захист даних, особисті права тощо). Користувач запевняє нас, що він може вільно розпоряджатися необхідними правами для розміщення своїх внесків користувачів на платформі і що права третіх сторін не суперечать.

7.2. Внески користувачів, як у зображеннях, так і в тексті, не повинні містити зображень насильства та не повинні ображати сексуально. Вони не повинні містити будь-яких дискримінаційних, образливих, расистських, наклепницьких чи інших незаконних чи аморальних заяв чи заяв

7.3. Відгуки, що надаються постачальникам, не повинні містити будь-яких неточних фактів чи наклепницької критики та не повинні порушувати особисті права.
 

8. Блокування оголошень

8.1. Нам дозволяється негайно блокувати рекламу, якщо є ознаки того, що ця або, якщо застосовно, цільова сторінка, на яку пересилаються реклами, або середовище цільової сторінки є незаконним або порушує права третіх сторін. Для цих цілей це слід розглядати як вказівку на незаконність чи правопорушення, серед іншого, якщо треті сторони вживають будь-яких заходів проти нас або проти вас, і ці заходи ґрунтуються на твердженнях про незаконність та / або правопорушення. Переривання розміщення повинно бути знято, як тільки підозра у незаконності чи правопорушенні буде знята.

8.2. Ми негайно повідомимо вас про блокування реклами та попросимо вас зняти твердження із зазначенням розумного періоду часу. Якщо термін закінчився безрезультатно, ми маємо право негайно припинити дію.

9. Блокування внесків користувачів

9.1. Ми маємо право заблокувати та / або видалити внески користувачів у будь-який час, якщо це не суперечить вашому праву на свободу вираження поглядів.
 

10. Виставлення рахунків електронною поштою

10.1. Ми маємо право виставити рахунок електронною поштою.
 

11. Позови про дефекти (гарантія)

11.1. Нормативні положення про гарантію застосовуються до наших гарантійних зобов'язань.
 

12. Відмова від відповідальності та обмеження відповідальності

Наступне стосується нашої відповідальності за збитки:
 

12.1. У разі умисного умислу та грубої недбалості, включаючи злочинців наших агентів, ми несемо відповідальність згідно із статутними положеннями. Те саме стосується збитків, спричинених необережністю, спричинених травмами життя, тіла чи здоров’я.

12.2. У разі недбалої майнової шкоди та фінансової шкоди ми несемо відповідальність лише у разі порушення основного договірного зобов’язання, але сума обмежується шкодою, яка передбачувана і типова для договору на момент укладення договору ; Основними договірними зобов'язаннями є ті, виконання яких у першу чергу дозволяє належним чином виконати контракт, і на відповідність яких договірний партнер може регулярно покладатися.

12.3. Окрім цього, відповідальність з нашого боку виключається, незалежно від правової бази.

12.4. Виключення та обмеження відповідальності у пунктах (1) - (3) вище також застосовуються mutatis mutandis на користь наших помічників.

12.1. Відповідальність за надання гарантії або відповідно до Закону про відповідальність за товар залишається під впливом виключень та обмежень відповідальності, наведених у пунктах (1) - (4) вище.

 

13. Рейтинг оголошень

13.1. Результати рейтингу починаються з дати розміщення реклами. Користувач / відвідувач може змінити ці параметри через веб-сайт (сортування). Також можна замовити найкращі рекламні оголошення. Знову ж таки, найновіші оголошення відображаються вище в результатах.

14. Вибір закону, місце юрисдикції

14.1. Закон Федеративної Республіки Німеччина. Закон ООН про продажі виключений. Цей вибір закону застосовується лише до споживачів, оскільки вони не обмежують жодних обов'язкових законодавчих положень країни, в якій вони мають постійне місце проживання чи постійне проживання.

14.2. Місцем юрисдикції у відносинах з діловими людьми, юридичними особами публічного права або спеціальними фондами публічного права є зареєстрований офіс нашої компанії. Однак ми маємо право, на наш вибір, подати позов до штаб-квартири клієнта.