Продукт, обраний для вас переглянути всі
очікування

Уживані касові апарати для хлібобулочних та хлібопекарських касових систем, деякі з програмним забезпеченням EDP

POS-системи для хлібобулочних виробів, які були у вжитку, призначені для професійного використання в пекарнях і кондитерських.

З нами станьте професіоналами вживані POS-системи для пекарні та POS-системи для хлібобулочних виробів пропонуються з програмним забезпеченням і без, які є дуже надійними та не потребують обслуговування. На нашому ринку ви знайдете вживані касові апарати для хлібобулочних виробів відомих брендів, таких як Xetron або Toolbox. Використані POS-системи пекарні також можуть легко задовольнити потреби професійних користувачів. Більшість пропонованих нами хлібопекарських касових апаратів, які були у вживанні, зазвичай можна замовити та доставити одразу.

Якщо ви знайшли потрібний уживаний касовий апарат пекарні, ви можете просто зв’язатися з продавцем. Якщо ви не впевнені, які б/у хлібобулочні каси вам потрібні, повідомте нам. Маючи багаторічний досвід, ми будемо раді допомогти вам з усіма питаннями, що стосуються вживаних POS-систем для хлібобулочних виробів і POS-систем для хлібобулочних виробів.

Фільтр пошуку

Фільтр пошуку

Загальний

Фон
Біс

Пошук району