Продукт, обраний для вас переглянути всі
очікування

Використовуються кругляки і довгі катки

У пекарнях для обробки тіста використовуються тістоокруглювачі та довгі валики. У категорії тістоокруглювачі та довгі валики ви також знайдете, наприклад, уживані машини для кренделя, уживані довгі валики для багета та уживані конус-округлювачі. На деяких машинах можливе комбіноване циркулярне та довге формування лише за допомогою однієї машини.

З нами станьте професіоналами використовувані тістоокруглювачі та довгі валикипропоновані, які дуже надійні та вимагають невеликого обслуговування. На нашому ринку ви знайдете б / у тістоокруглювачі та довгі валики відомих брендів, таких як Kemper, Sinmag та Benier. Використані валики для тіста та тістоокруглювачі також можуть легко задовольнити потреби професійних користувачів. Більшість уживаних тістоокруглювачів і тістоварок, які ми пропонуємо, зазвичай можна замовити та доставити негайно.

Якщо ви знайшли потрібний уживаний круглий або довгий валик для тіста, ви можете просто зв’язатися з продавцем. Якщо ви не впевнені, яка вживана скалка чи кругляка вам потрібна, повідомте нам. Маючи багаторічний досвід, ми з радістю допоможемо вам з будь-якими запитаннями щодо б/в тістоокруглювачів та довгих вальців.

Фільтр пошуку

Фільтр пошуку

Загальний

Фон
Біс

Пошук району